Güncel Erotik Hikayeler

Öz Kızımla Seviştim

By on Mart 15, 2017 in Ensest Hikayeler with 1 Yorum

Selamlar ben elif sexi sınırsız yaşamayı seven biriyim beni doyurabilicekler arasın lütfen!
NUMARAM: 0023 781 11 37

 

Kızıyla sikişen bir baba olarak bu hikayeleri okuduğumda öykü içerisinde yaşanan pozisyonlardan tutunda, hikayenin geçtiği mekana kadar sanki oralarda kızımla ben sikişiyormuş benzeri düş ediyorum. Kimi sürede bu baba kız sex hikayeleri ile anlatılan pozisyonları kullanarak kızımla sikişiyorum. Şimdi yeni baba kız hikayeleri arayan arkadaşlara 2015 yılında başımdan geçen tam olarak gerçek bir öykü yazacağım. Hikayem gerçek olduğundan isim, kent veyahut bu çeşitli şahsi bilgilerimi vermek istemiyorum.

Ben hafta içi bir gün izin yapan hususi firma çalışanıyım. Karımda benim benzeri bir şirkette çalışıyor kör onun izin günü pazar. Kızımda okuldan yeni mezun oldu ve bir kaç gün evvel bir emlak firmasında sekreter olarak işe başladı. Bir kaç gündür kızım ben evde izinli olduğum günler işten izin alarak benimle kafa başa vakit geçirmeyi tercih ediyor. Bu hafta içi izinli olduğum gün yeniden işe gitmek yerine benimle kaldı. Baş başa kaldığımız günlerde genelde üzerinde çeşitli çeşitli seksi kıyafetleri ile evin içerisinde dolaşır kör annesinin gelmesine bir saat kadar kala derhal kıyafetlerini değiştirirdi.

Bu davranışının sebebi beni azdırmak içinmiş, anladığımda kendi kendime daha evvel sebep farkına varmadım diye kızdım. Daha evvel farkına varmış olsam baba kız sikiş yaşamak için bu kadar geç kalmamış olurduk kör yinede geçte olsa farkına varmam hiç varamamamdan daha iyidir diye düşünüyorum. O güne, kızımla sex yaptığım güne dönecek olursak sabah kahvaltıda yeniden karım, kızım ve ben kafa başa yemeğimizi yiyorduk. Karım kahvaltıdan sonra üzerini giymek, makyajını yapmak için yatak odamıza geçti.

Kızımda “ben bu gün izinliyim baba, birlikte takılırız evde” diyerek gülümsedi. Hiç aklıma ilerleyen saatlerde kendimi bir ensest sex’in içerisinde bulacağım aklıma gelmezdi. Yarım saat kadar sonra karım hazırlanıp evden çıktı, kızımda ortalığı toparlamak için mutfakta kaldı, bende salona geçerek eşofmanlarımla televizyonu karıştırmaya başladım. On dakika kadar sonra kızımın muftakta işi bitmişti ve salona bir uğrayarak odasına geçti. Sanırım yarım saat kadar bir süre geçmişti, kızım yine salona geldiğimde aş esnasında giydiği kıyafeti üzerinde yoktu.

Genelde benimle kafa başa kaldığında üzerine kısa tişörtlerinden giyer, altınada eşofmanını giyip eşofmanı dizlerinin üzerine kadar sıyırırdı. Bu defaki tişörtü dikkatimi çekmişti ama. Her ne kadar kısa olsada ve göbek bölümü aleni olsada yalnızca bununla kalmamış göğüs bölümüde oldukça derin bir dekolteye sahipti. İçeri girdiği anda zaten ilk baktığım yer kızımın memeleri olmuştu ve uzun bir zamanda gözlerimi alamadım. Karşıma oturup oda beni izlemeye başladığında, yani beni izlediğini fark ettiğimde gözlerimi doğrudan kızımın memelerinden çekip televizyona doğru çevirdim.

Karşımda koltuğa oturarak bacaklarını yanına çekti, biraz ayırıp tam amını bana doğru istikbal şekilde bacaklarını ayırıp karşımda birnevi amını sergilemeye başladı. Eşofmanı o kadar dardı ki inanın bana içinden dahil çamaşırıda giymediği için amının bütün hatları bariz belli oluyordu. Bu görüntü daha öncede defalarca defa gözüme çarpmış olsada o günkü kadar dikkatli bakmamıştım. Bunun sebebi tabiki üstündeki o seksi tişörtten ve fırlamaya amade roket benzeri bana dönük olan memelerindendi. Kaçamak bakışlarla bir amına bakıyor bir memelerine bakıyordum. Derken elimde yoksa yarrağımın sertleşmeye başladığını hissettim.

Bir süre karşı koymak, diğer şeyler düşünerek kızımla sex düşünlerimden kurtulmak istedim kör yapamadım. Saniyeler içerisinde kızımın karşısında sertleşmiş bir yarrakla oturuyorken buldum kendimi. Sonunda yarrağım o kadar sertleşmiştiki bir şeylerle kamufle etmeden kızıma bakamaz olmuştum sebebiyle samimi içe utanuyordum. O lahza kızıma çaktırmadan koltuğun yastığını alıp sikimin üzerine koymak istedim. Tam yastığa uzanmış alırken kızım “baba o yastığı bana doğru atar mısın, belim ağrıyorda belime koyacağım” dedi. Halbuki derhal yanındada bir yastık vardı kör o nedense benimkine göz koymuştu.

Kızıma “yanındaki yastığı atsana kızım” dedim kör o “yok baba ben bilhassa onu istiyorum” deyip gülümsedi. Sikimin sertleştiğini ve yastıkla kamufle edeceğimi anlamış olacak ki ısrarla o yastığa kafayı takmıştı. Kızıma “peki tamam” diyerek yastığı ona doğru fırlattım ve fırlatırken ister istemez biraz doğruldum. İşte tam o anda yarrağım o kadar dik bir şekilde ortaya çıkmıştı ki kızım yarrağıma bakacağım diye yastığı tutamamıştı bile. Yastık eline çarpıp yere düşerken kızımda gözlerini yarrağımın üzerine dikerke yalnızca oraya bakıyor, yastıkla hiç ilgilenmiyordu bile.

O dikkatlice beni izlemeye başladığında bende şaşkın şaşkın gözlerinin içine bakmaya başladım. Yani yarrağıma bakmak ona zevk veriyordu sanki ve bu hal beni şaşırtmıştı o sebepten gözlerimi kızımdan alamadım. Bir süre o benim yarrağımı bende onu izledik, ardındanda onu izlediğimi fark edince yerdeki yastığı alarak sırtına yerleştirdi. Artık dikilmiş ve kızımın amı için can atan yarrağımı gizlemek için elimde birşey kalmamıştı bu nedenle bacaklarımı birleştirmeye ve vakit sürede elimi yarrağımın üzerine koyarak gizlemeye başladım.

Biraz evvel kaçamak bakışlarla kızımın amını izlerken şimdi onun beni izlediğini biliyordum. Amına bakmak yerine mesafe mesafe kızımı izliyordum ve gözlerini yarrağıma diktiğini, resmen sikime bakarak dahil geçirdiğini görüyordum. Bir kaç dakika bu durumun bilincinde olduğumu ona hissetirmedim kör sonunda yarrağıma bakarak elini amına götürdüğünde ve fazla yavaş hareketlerle eşofmanının üstünden amını okşadığında daha çok bende dayanamadım ve yarrağımın üzerinde belirli belirsiz duran elimi hafifçe kenara doğru çekerek yarrağımın bir kısmını açığa çıkarttım.

Yani eşofmanımından görünüyordu yalnızca kör elimle kapatmamıştım, kızım daha iyi görsün diye bir kısmını gösteriyordum. Yarrağımın bir kısmını görmek bile ona yetmişti. Elini belirli bir şekilde amının üzerine koyarak göz ucuyla yarrağıma bakıp kendini okşamaya başladı. Sık sık yarrağıma bakarak okşamayı sürdürsede arada bir televizyonada bakıyordu kör ben neyin ne olduğunu biliyordum tabi. Bu nedenle artık ne olacaksa olsun diyerek yarrağımı tam olarak açtım, yani ellerimi eşofmanımın üzerinde çektim ve dimdik bir şekilde kızıma doğru göstermeye başladım. Dimdik duran yarrağımı net bir şekilde görünce kızım amını okşamayı bırakıp bana doğru baktı. Gülümseyerek “babaaa??” deyip gözüyle yarrağımı işaret etti.

Bende tıpkı tonlama ile “kızıım??” deyip amını işaret ettim. Benim yarrağım dimdik duruyordu kör kızımın amının suyuda eşofmanını ıslatmıştı, ben amını işaret edince başını eğerek amına baktı ve amının ıslattığı eşofmanı eliyle kapatarak “aaayy” deyip oturduğu yerden kalktı. Koşarak odasına gittiğinde arkasından aç aç bakmaya başladım. Götünün arasına giren eşofmanı arkadanda mükemmel görünüyordu. Sertleşmiş yarrağımın inmesini beklemeden derhal bende koltuktan kalktım ve kızımın peşinden odasına doğru ilerlemeye başladım. Odasına girdiğimde neler olacağını, karşılıklı olarak neler yapacağımızı hiç kör hiç bilmiyordum kör sanki odanın içerisinden bir ses beni oraya doğru çağırıyordu ve arka adım atmak için takatim yoktu.

Saniyeler içerisinde kızımın odasının kapısına vardım, kapıyı tıklatarak “kızım iyimisin, neyin var” diye seslendim. Hiç ses çıkartmayınca yine “neyin var kızım, iyimisin” diye seslendim kör ikinci defa seslendiğimde biraz daha sesimi yükseltmiştim. Derken kızım kapıyı alaradı ve aralıktan bakarak “neyim var biliyorsun bence” dedi. O lahza donmuş kalmıştım sebebiyle kızımın neyinin olduğunu fazla iyi biliyor ama söylemek için cesareti bulamıyordum. Kapının aralığından bir kaç saniye birbirimizi izledikten sonra kapıyı itekleyerek biraz daha açtırdım. Birazdaha, birazdaha derken sonunda odasına girmiştim.

Ne o nede ben tek sözcük dahi etmeden yatağın üzerinde oturup birbirimize bakmaya başladık. İlk hamleyi ben yaptım, dizlerinin üzerine kadar sıyırarak ortaya çıkardığı tüysüz bakımlı bacaklarına elimi atarak okşamaya başladım. O lahza kızımla sex yapacağıma halen inanamıyordum kör içimden bir seste devamlı “daha fazlasını al, daha ileri git” gibisinden şeyler söyleyerek beni ateşlendiriyordu. Kızımın bacaklarını okşarken ve bu düşünceleri kafamın arasında duymaya başladığımda emin olduğum tek şey artık geriye dönüşün olmadığıydı. Bacaklarını bir süre okşayıp kendimden geçerken ve kızımıda kendisinden geçirirken elimi yavaş yavaş yukarı doğru çıkartarak kızımın amına doğru ilerlemeye başladım. Çok sürmedi zaten amını dokunmaya başlamam ve kızımı inlete inlete okşamam. Saniyeler içerisinde bütün bunlar gerçekleşivermişti.

Artık ellerim kızımın amının üzerindeydi ve eşofmanındaki o ıslaklığı bire bir hissediyordum. Tabi ben okşamaya devam ettikteç ıslaklık daha fazla artıyordu ve elime kızımın zevk suları bulaşıyordu. Bir iki dakika yalnızca kızımın amını okşadım ve onu derinden derinden inlettim. Artık kızımla sikişmek için artık harekete geçmem gerektiğini düşündüğüm lahza kızım amının üzerinde duran elimin üzerine kendi elini koydu ve amına daha katı bir şekilde basıtrmaya başladı. Kısa bir zamanda bu şekilde okşadım ve artık bende daha çok dayanamayacak bir duruma geldiğimde kızımın kulağına “babanı içince alacak mısın bitanem” diye fısıldadım. O lahza zekvten kapanmış gözlerini aralayarak gözlerime baktı, elini elimin üstünden çekip tek sözcük dahi etmeden eşofmanımın önünü aşağı doğru çekiştireren yarrağımı sıkı sıkı tuttu.

Biraz evvel kızım gözlerini kapatmış kendinden geçiyordu şimdide sıra bendeydi. Yarrağımı sıkı sıkı tuttuktan sonra bir aşağı bir yukarı okşamaya başladı. Tabi yalnızca yarrağımla yetinmek yerine arada bir taşaklarıma da elini atıp taşaklarımıda avuçlayarak ovalıyordu. Taşaklarımı bir kaç defa ovaladığında istemsiz olarak ağzımdan “annenden daha maharetlisin” sözü çıkıvermişti. Bu sözün ilerde sık sık duyacağım bir Laf olduğunu o lahza bilemiyorum tabi. Kızım arasında bunu duymak fazla azdırıcı olmuş olsa gerek sebebiyle annesinden daha iyi olduğunu söylediğimde yataktan kalktı ve derhal önümde yere oturarak yarrağımı dışarı çıkartmamı istedi.

Yarrağımı çıkarttığımda yaptığı ilk amel derinden derinden koklayarak taşaklarıma öpücük atmak olmuştu. Dudaklarını taşaklarıma öyle bir yapıştırıyordu ki emmekle öpmek içinde bir şeydi bu, sıradan öpücük değildi. Bu bile az önceki sözümün ne kadar doğru olduğunun bir kanıtıdır sebebiyle karımla daha evvel bu kadar arzulu bir sikiş yaşamamıştım. Genelde karımla sex esnasında bir çift nasıl sıradan sex yaparsa bizde öyle yapıyorduk kör karımla sex yapmaktan fazla daha çok zevki kızımla yaşadıklarımdan aldığımı itiraf etmem gerek. Emercesine öpücükten ve okşamalardan sonra kızım yarrağımı ağzına alıverdi.Kızıma sekreter fantezisi uyguladım Ensest Seks Hikayeleri,gerçek seks hikayeleri,ensest seks hikayeler,babam beni sikti,kızımı siktim,ablamla seks hikayesi

Bir kaç dakika yarrağımı yaladıktan sonra artık “artık sikilmek istiyorum baba, içime girmeni istiyorum” diye inlemeye başladı kör ben bu karşı konulamaz oral sex yüzünden dakikalarca hiç usanmadan bıkmadan kızıma sokso çektirdim. Artık orgazm olacağımı anladığımda yarrağımı kızımın ağzından çıkartarak önünde ayağa kalktım, elinden tutarak onuda ayağa kaldırıp yatağa yatırdım. Yarrağımı elime aldığımda üzerine doğru yürürken gözünü bir lahza olsun yarrağımdan alamıyor, içine girmem için sabırsızca bana bakıyordu. Benimde kızımdan aşağı kalır yanım yoktu yani. Az evvel orgazm olmanın kıyısında dönen biri olarak artık sikişmek için sabırsızlanıyordum.

Bacaklarını ayırarak beni beklerken mesafe mesafe elini amına götürüp amını okşayarak parmağının bir kısmını amına doğru sokuyordu. O ana kadar bakire olup olmadığı konusunda aklıma hiçbirşey gelmemişti kör amının içine parmağının bir kısmını sokunca acaba bakire olabilmekte mi diye düşündüm ve bacaklarının arasına girdiğimde “bakire değilsin demi bitanem” diye sordum. Gözlerini gözlerimden çekerek amına doğru baktı, sanki bana birşey göstermek ister benzeri bakmıtşı kör bende onunla birlikte amına bakmaya başladım.

İşte dam o anda orta parmağını dibine kadar amına sokup derinden bir “ooooohhhhh”çekerek “evet bakireyim baba, bakire kızla sex yapmak istemez misin, bakire kızını bozmak istemez misin” diye sordu. Dedimya annesinden fazla daha iyi bir sex dünyası vardı kızımın. Yarrağımı amına dayayarak parmağını içinden çıkartmasını bekledim, çıkarttığındada “evet bakiresin kızım, bakire kızla sex yapmayı kim istemez ki, bakire kızı bozmayı kim sevmez ki” diyerek yarrağımı kızımın amına doğru sokmaya başladım. Az evvel kızımın inlediği benzeri şimdide ben derinden derinden “ooooohhhhhhh” diye inlemeye başladım. Kızımla sikiş esnasında ikimizde bir lahza olsun susmadık ve devamlı iniltiler eşliğinde devam ettik.

İlk on veyahut onbeş dakika boyunca kızımı altıma alıp bacaklarını ayırarak amcını hızlı hızlı siktim. Orgazm olmaya yine yaklaştığımda bu kez kızımın sekreter olarak çalıştığı aklıma geldi. Hem benim bir mola vermem gerekiyordu hemde kızımla değişik fantaziler içerisinde sikişme fırsatını bulmuşken kaçırmak istemiyordum. Kızımın içiden çıkarak yarrağımı amının üzerine koydum ve “işte giydiğin kıyafetlerle vermek ister misin babana” diye sordum. Çok sabırsız ve doyumsuzdu o an, içinden çıkmamala “çıkma nolur devam et, sik beni hadi sebep durdun” benzeri şeyler söylemeye başlamıştı.

Bir kaç saniye kendine gelemedi ve onu sikmeye devam etmem için yalvardı kör sonunda sekreter fantazimi duyduğunda zar güç altımdan kalktı. Yani sekreter fantazimi duyduğunda diyorum sebebiyle kızım kendini siktirmeye o kadar kaptırmıştı ki bir kaç saniye inanın dediklerimi duymuyor yalnızca sikilmek için yalvarıyordu. Derken altımdan kalkıp üzerindekileri tam olarak çıkartarak tek parça bir mini giysi giyerek yine yatağa döndü. Altıma yatıp elbisesini yukarı doğru sıyırarak “hadi sik sekreterini patronum benim” diye fısıldadı. O lahza yarrağım zaten hiç inmediği için hiç beklemeden kızımı yine sikmeye başladım kör bu mola bana bir yarar sağlamamıştı.

Bir dakika bile geçmeden yeniden orgazm olmamak için zar güç sabrediyordum. Kızımın içine hızlı hızlı girereken aniden yavaşladığımda kızımda anlamıştı orgazm olacağımı. Ellerini götümün üzerine doğru uzatarak ben her içine girdiğimde oda elleriyle beni kendine doğru çekiyor ve “hadi baba orgazm olmanın zamanı değil, daha katı sik beni” diye inliyordu. Tüm bunlar faydasızdı gerçi, bir dakika daha ya dayandım ya dayanmadım, sonunda yarrağımı kızımın izni yoksa amından çıkartıp yukarı doğru sıyırdığı elbisesinin üzerine boşalmaya başladım. kızımı siktim

O kadar fazla boşalmıştımki kızımın elbisesini geçin boynuna kadar, çenesine kadar ve hatta bir kaç damlada dudaklarına istikbal şekilde boşalmıştım. O kadar yorgundum ki kızım hala doyumsuz ve sikilmek için yalvarsa bile kendimi yatağa, kızımın yanına bırakıverdim. Yarım saat kadar öylece yattım ve dinlendim kör dinlenmeden sonra kızımla yine sikişmek için amade olduğumu hissediyordum.

Bir önceki hikayemiz olan Hem Ensest Hem Grup başlıklı hikayemizi de okumanızı tavsiye ederiz.

1 Yorum Yapılmış

  1. azgin ensestci dedi ki:

    süpermis

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


YUKARI